Hotel Skala** składa się z zabytkowej części, która została poddana gruntownej renowacji i oddana do użytku w 2010 r.jako restauracja oraz części hotelowej dobudowanej w roku 2011r.

Skala, od początku swojego istnienia funkcjonowała pod tą nazwą. Historia budynku sięga roku 1927 r., w którym położony pod niego został kamień węgielny. W 1932 r. obiekt został oddany do użytku. W części parterowej mieścił się Dom Strażaka, a na pierwszym piętrze znajdowała sala teatralna, w której tętniło życie kulturalne miasta.

Hotel Skala** dysponuje łącznie 22 pokojami. W naszej ofercie posiadamy pokoje: jedno lub dwuosobowe oraz apartamenty rozmieszczone na trzech kondygnacjach. Utrzymane są w subtelnej tonacji barw, przy zastosowaniu najwyższej jakości tkanin, mebli i dodatków, tak aby zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest nasza restauracja. Posiadamy salę balową dla 150 osób oraz salę konferencyjną dla 30 osób, w której zorganizować można wszelkie imprezy okolicznościowe, przyjęcia weselne, komunie, konferencje i szkolenia, spotkania biznesowe, eventy, sylwestra, andrzejki, bale karnawałowe.

Zachęcając do odwiedzenia Hotelu Skala*** zapewniamy dołożyć wszelkich starań aby poczuli się Państwo wyjątkowo.